Nasi Partnerzy

Zaufani Partnerzy Collegium Da Vinci


DADA CAFE


Jednym z ważniejszych elementów udanego eventu jest profesjonalnie świadczona usługa cateringowa. W trosce o Państwa wymagania współpracujemy z firmą DaDa Cafe, którą wyróżnia bogata oferta gastronomiczna - lunche, obiady, przekąski typu finger food oraz nowoczesny food design. W trakcie wizyty w Collegium Da Vinci mogą Państwo odwiedzić uczelniany barek prowadzony przez DaDa Cafe, który serwuje kanapki, świeżo wyciskane soki, domowe ciasta, tarty, a także domowe obiady w nowoczesnym wydaniu.

mail: dadacafe.kutrzeby10@gmail.com

Hotel PURO Poznań


PURO Poznań Stare Miasto to eklektyczny miks nowoczesnego wzornictwa, wyselekcjonowanych dzieł sztuki i dekoracji. Hotel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w obrębie dawnej dzielnicy żydowskiej, w niedalekiej odległości od Starego Rynku i najważniejszych zabytków, sklepów, restauracji i kawiarni.


Hotel Ikar


Hotel Ikar jest usytuowany w centrum Poznania, nieopodal zabytkowego i malowniczego Starego Rynku, na którym znajdują się liczne kawiarnie, puby i restauracje. ​Hotel Ikar znajduje się 5 minut od Collegium Da Vinci.

Opinie naszych klientów

 • Urszula Krakowska

  Collegium Da Vinci jako Centrum Konferencyjne gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Proponuje doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe kompleksowo z usługą cateringową. Na terenie CDV systematycznie organizujemy jedną z większych konferencji dla pedagogów w Wielkopolsce, konferencja obejmuje również spotkania warsztatowe.

  W imieniu własnym jak i firmy Moje Bambino Sp.zo.o. Sp.k. pragnę podziękować za pomoc i wsparcie w przygotowaniu konferencji pt. "Integracja dla edukacji. Łagodne przejście z przedszkola do szkoły. Rola nauczyciela w kształtowaniu wszechstronnego rozwoju dziecka" w Poznaniu (segment edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej) w dn. 19 maja 2015. Dziękujemy całemu zespołowi uczelni Collegium Da Vinci za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Na uwagę zasługuje również dobra kuchnia i miła atmosfera, jak i estetyczne wnętrze, dobra lokalizacja, nowoczesne sale oraz przystepne ceny.

  To sprawia, że obiekt posiada duże możliwości organizacyjne. Konferencja mimo dużej liczby uczestników przebiegała za każdym razem w komfortowych warunkach i sprzyjającej atmosferze.

  To wszystko stanowi rewelacyjną wizytówkę Uczelni Wyższej Collegium Da Vinci, którą będziemy rekomendować aktualnym i przyszłym klientom CDV.

  Urszula Krakowska
  Moje Bambino
 • Sebastian Kołodziej

  Pomoc w organizacji konferencji została zrealizowana na najwyższym poziomie i bez żadnych zastrzeżen. Wszystkie ustalenia zawarte w umowie zostały zrealizowane we właściwy sposób, wynajmujący zapewniłodpowiednie warunki jak również zapewnił dodatkową usługę cateringową na wysokim poziomie.

  Jak najbardziej polecamy Wyższą Szkołe Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, jako godnego zaufania partnera, który swoje usługi świadczy w sposób fachowy i rzetelny. Współpraca przebiegała bez zakłóceń i przy wsparciu WSNHiD udało się nam osiągnąć zamierzone cele, co pozwala spostrzegać uczelnięja kopartnera, któy w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

  Sebastian Kołodziej
  G-PHARMA Consulting
 • Agostino Barraso

  I would like to thank you and all your staff for your assistance.
  The event was a success and venue was perfect for us.


  I hope to work with you and the Collegium Da Vinci in the future.

  Agostino Barraso
  Estro

Szukasz sal
Porozmawiajmy!

Daria Frydrych

Koordynator ds. najmu komercyjnego

tel. 61 27 11 056
kom. 697 693 052

daria.frydrych@cdv.pl

Rezerwacji sali

Imię, nazwisko:
Email:
Telefon:
Firma:
Ilość osób:
Wyposażenie:

rzutniktablicaflip chartmikrofon

×
Spacer po CDV

×
Rok 2016 w CDV

×
Sale konferencyjne

Dostępne sale

Sala Ustawienie sali Wymiary Budynek
A308 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
N306 szkolny 7,8 x 15,49 m Novum
R331 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
R341 litera L 4,3, 8,1 x 8,08 m Altum


Zarezerwuj salę

××××××××××××××