Nasi Partnerzy

Zaufani Partnerzy Collegium Da Vinci


DADA CAFE


Jednym z ważniejszych elementów udanego eventu jest profesjonalnie świadczona usługa cateringowa. W trosce o Państwa wymagania współpracujemy z firmą DaDa Cafe, którą wyróżnia bogata oferta gastronomiczna - lunche, obiady, przekąski typu finger food oraz nowoczesny food design. W trakcie wizyty w Collegium Da Vinci mogą Państwo odwiedzić uczelniany barek prowadzony przez DaDa Cafe, który serwuje kanapki, świeżo wyciskane soki, domowe ciasta, tarty, a także domowe obiady w nowoczesnym wydaniu.

mail: dadacafe.kutrzeby10@gmail.com

Hotel PURO Poznań


PURO Poznań Stare Miasto to eklektyczny miks nowoczesnego wzornictwa, wyselekcjonowanych dzieł sztuki i dekoracji. Hotel zlokalizowany jest w samym sercu miasta, w obrębie dawnej dzielnicy żydowskiej, w niedalekiej odległości od Starego Rynku i najważniejszych zabytków, sklepów, restauracji i kawiarni.


Hotel Ikar


Hotel Ikar jest usytuowany w centrum Poznania, nieopodal zabytkowego i malowniczego Starego Rynku, na którym znajdują się liczne kawiarnie, puby i restauracje. ​Hotel Ikar znajduje się 5 minut od Collegium Da Vinci.

Opinie naszych klientów

 • Urszula Krakowska

  Collegium Da Vinci jako Centrum Konferencyjne gwarantuje najwyższą jakość obsługi. Proponuje doskonałe zaplecze konferencyjno-szkoleniowe kompleksowo z usługą cateringową. Na terenie CDV systematycznie organizujemy jedną z większych konferencji dla pedagogów w Wielkopolsce, konferencja obejmuje również spotkania warsztatowe.

  W imieniu własnym jak i firmy Moje Bambino Sp.zo.o. Sp.k. pragnę podziękować za pomoc i wsparcie w przygotowaniu konferencji pt. "Integracja dla edukacji. Łagodne przejście z przedszkola do szkoły. Rola nauczyciela w kształtowaniu wszechstronnego rozwoju dziecka" w Poznaniu (segment edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej) w dn. 19 maja 2015. Dziękujemy całemu zespołowi uczelni Collegium Da Vinci za rzetelność, fachowość i profesjonalizm. Na uwagę zasługuje również dobra kuchnia i miła atmosfera, jak i estetyczne wnętrze, dobra lokalizacja, nowoczesne sale oraz przystepne ceny.

  To sprawia, że obiekt posiada duże możliwości organizacyjne. Konferencja mimo dużej liczby uczestników przebiegała za każdym razem w komfortowych warunkach i sprzyjającej atmosferze.

  To wszystko stanowi rewelacyjną wizytówkę Uczelni Wyższej Collegium Da Vinci, którą będziemy rekomendować aktualnym i przyszłym klientom CDV.

  Urszula Krakowska
  Moje Bambino
 • Sebastian Kołodziej

  Pomoc w organizacji konferencji została zrealizowana na najwyższym poziomie i bez żadnych zastrzeżen. Wszystkie ustalenia zawarte w umowie zostały zrealizowane we właściwy sposób, wynajmujący zapewniłodpowiednie warunki jak również zapewnił dodatkową usługę cateringową na wysokim poziomie.

  Jak najbardziej polecamy Wyższą Szkołe Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, jako godnego zaufania partnera, który swoje usługi świadczy w sposób fachowy i rzetelny. Współpraca przebiegała bez zakłóceń i przy wsparciu WSNHiD udało się nam osiągnąć zamierzone cele, co pozwala spostrzegać uczelnięja kopartnera, któy w sposób właściwy traktuje swoje zobowiązania wobec klienta.

  Sebastian Kołodziej
  G-PHARMA Consulting
 • Agostino Barraso

  I would like to thank you and all your staff for your assistance.
  The event was a success and venue was perfect for us.


  I hope to work with you and the Collegium Da Vinci in the future.

  Agostino Barraso
  Estro

Szukasz sal
Porozmawiajmy!

Rezerwacji sali

Imię, nazwisko:
Email:
Telefon:
Firma:
Ilość osób:
Wyposażenie:

rzutniktablicaflip chartmikrofon

×
Spacer po CDV

×
Rok 2016 w CDV

×
Sale konferencyjne

Dostępne sale

Sala Ustawienie sali Wymiary Budynek
A308 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
N306 szkolny 7,8 x 15,49 m Novum
R331 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
R341 litera L 4,3, 8,1 x 8,08 m Altum


Zarezerwuj salę

××××××××××××××