O nas

CDV organizuje, współorganizuje lub gości w swoich murach szereg konferencji i wydarzeń. Cyklicznie odbywają się m.in.: Konferencja Marketing i Technologie, Aula Polska Poznań, Otwarta Konferencja Lean, Festiwal Progressteron, Festiwal Malta.

Corocznie w Collegium Da Vinci odbywa się przeszło 400 wydarzeń, spotkań, szkoleń i warsztatów z różnych branż takich jak: edukacja, IT, bussines, nowe technologie, medycyna, farmacja oraz kultura i sztuka.

Collegium Da Vinci to jedna z najstarszych niepublicznych uczelni w Wielkopolsce. Od 20 lat z powodzeniem działa na polskim rynku edukacyjnym. Bogata oferta dydaktyczna obejmuje innowacyjne kierunki studiów I i II stopnia oraz podyplomowych (w tym dla nauczycieli) oraz szkolenia stworzone we współpracy z takimi firmami i instytucjami partnerskimi, jak m.in.: REFA, International Coach Federation, Brand24, Trecom, NHTV Breda University of Applied Sciences, park technologiczny YouNick, Service Design Polska, 3R Studio. W sumie CDV współpracuje z ponad 160 partnerami oraz 19 zagranicznymi uczelniami.

W Collegium Da Vinci wierzymy, że CIEKAWOŚĆ jest najpotężniejszą cechą ludzką, która popycha do ciągłego rozwoju. CDV to miejsce, w którym studenci z ciekawością i z przyjemnością zdobywają wiedzę. Zarówno studenci, absolwenci, jak i pracownicy to osoby nie tylko ciekawe świata, ale także z pasją odkrywające nowe rzeczy i w pozytywny sposób wpływające na swoje otoczenie.

W Collegium Da Vinci:

  • CDV organizuje, współorganizuje lub gości w swoich murach szereg konferencji i wydarzeń. Cyklicznie odbywają się m.in.: Konferencja Marketing i Technologie, Aula Polska Poznań, Otwarta Konferencja Lean, Festiwal Progressteron, Festiwal Malta.
  • Corocznie w Collegium Da Vinci odbywa się przeszło 400 wydarzeń, spotkań, szkoleń i warsztatów z różnych branż takich jak: edukacja, IT, bussines, nowe technologie, medycyna, farmacja oraz kultura i sztuka.
  • Kreujemy nowe trendy, ponieważ tradycyjna edukacja zabija ciekawość.
  • Wierzymy, że tylko nauka wynikająca z ciekawości nie męczy i przynosi efekty.
  • Z doświadczenia wiemy, że nauka wynikająca z ciekawości trwa przez całe życie.
  • Z ciekawości sprawdzamy w praktyce to, czego się nauczyliśmy.
  • Otaczamy się ludźmi z pasją, którzy nas inspirują i pobudzają naszą ciekawość.
  • Nasi wykładowcy potrafią zaciekawić studentów.
  • Ciekawość jest lekiem na nudę, nie ma leku na ciekawość.
  

Certyfikaty i rekomendacje:


Szukasz sal
Porozmawiajmy!

Rezerwacji sali

Imię, nazwisko:
Email:
Telefon:
Firma:
Ilość osób:
Wyposażenie:

rzutniktablicaflip chartmikrofon

×
Spacer po CDV

×
Rok 2016 w CDV

×
Sale konferencyjne

Dostępne sale

Sala Ustawienie sali Wymiary Budynek
A308 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
N306 szkolny 7,8 x 15,49 m Novum
R331 podkowa 8,2 x 8,3 m Altum
R341 litera L 4,3, 8,1 x 8,08 m Altum


Zarezerwuj salę

××××××××××××××